فروشگاه تجهیزات تعمیرگاهی آچار724

آچار724 با هدف مجهز کردن تعمیرگاه‌های شما به باکیفیت‌ترین تجهیزات تعمیرگاهی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با مطالعات بر روی بروزترین تکنولوژی تجهیزات تعمیرگاهی و همچنین با بهره‌گیری از متخصصین جوان و دلسوزی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. همچنین کا برای راحتی بیشتر شما عزیزان، امکان خرید و فروش دستگاه‌های دست دوم را نیز فراهم کرده‌ایم. مشاورین ما در هر زمان آماده‌ شنیدن صدای شما هستند و تلاش می‌نمایند تا مشاوری امین و شایسته جهت ارائه راه کار ، برنامه ریزی و فروش در حوزه تجهیزات تعمیرگاهی  نو و کارکرده به صورت جامع برای اولین بار در ایران بصورت فروشگاه آنلاین باشد.

چرا آچار724

کیفیت محصولات: آچار 724 عرضه کننده باکیفیت‌ترین تجهیزات تعمیرگاهی می‌باشد. متخصصان ما قبل از واگذاری محصولات به شما (نو یا کارکرده) از صحت سلامت آن مطمعن می‌شوند.

پرسنل متخصص: شرکت ما از هوش و نبوغ جوانان ایرانی بهره می‌گیرد. پرسنل آچار724 دارای مدارک معتبر دانشگاهی می‌باشند و سابقه درخشانی در زمینه شغلی خو دارند.

ضمانت محصول: ما به متخصصان خود اطمینان داریم و این اطمینان را به شما هم هدیه می‌دهیم. محصولات ما ( نو یا کارکرده) دارای 1 سال و ابزارآلات نیز 6 ماه ضمانت می‌باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، ما پاسخ‌گوی شما هستیم.

خدمات پس از فروش: پس از دریافت محصول، متخصصین ما، آن را براش شما نصب و راه‌اندازی می‌کنند. همچنین آموزش‌های لازم نیز به شما داده می‌شود.

 

مدیریت آچار724

مدیریت فروشگاه آچار724 در طول یک دهه فعالیت خود همواره معتقد به اصل ارتقاء، به روز رسانی‌، ایده پردازی و خلاقیت جهت در اختیار قراردادن مدرنترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات در دسترس مشتریان بوده است. بهره مندی از سیستم مشاوره درجهت ارتقاء سطح کیفی سفارشات نظارت دقیق فنی بر کلیه مراحل کار، تضمین کیفیت و رضایتمندی مشتریان، تعهد در قبال انجام به موقع، برخورداری از امتیاز ارتباط مستقیم با مدیریت در جهت تسریع روند کار، رعایت حقوق معنوی مشتریان رمز موفقیت این شرکت می‌باشد. آنچه مایع مباهات ماست پایبندی مان به اصول و باورهایی است که تعهد ما را در این حوزه پس از سال‌ها شکل بخشیده است.

مدیریت شرکت آچار724: فرزانه کوره‌ای